Denne hjemmeside benytter cookies
Vi bruger cookies for at kunne tilbyde den bedste brugeroplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden går vi ud fra, at du accepterer brugen af cookies.
x

Book en BI-specialist

Capana råder over en lang række BI-specialister, som hver især besidder vores varemærke: Omfattende BI-forståelse kombineret med forretningsforståelse.

Når I køber en BI-løsning hos os, får I tilknyttet én fast BI-konsulent, som bliver jeres primære kontakt hos os fra start til slut. Jeres faste kontaktperson står naturligvis altid til rådighed ved spørgsmål eller ved behov for support, råd, tilføjelse af nye funktionaliteter eller servicetjek for at opnå yderligere optimering af jeres forretning.


Vores BI-specialister:

Anders Frost

Anders Frost

Chairman & founder

anders.frost@capana.dk
5151 2271

Forretningsudvikling, Ledelse, Salg, Projekt, QlikView, Qlik Sense, Oracle

Anders Florentin Hansen

Anders Florentin Hansen

BI consultant

anders.hansen@capana.dk
2557 1086

SQL, QV, C5, NAV, AXAPTA, TimeXtender, AS400, Qlik Sense. Erfaring med: Telekom-, produktions- og mediebranchen

Allan Vittrup

Allan Vittrup

BI consultant

allan.vittrup@capana.dk
2679 3777

QlikView, Qlik, Sense, AXAPTA, AS400, TimeXtender. Design implementering. Erfaring med: Produktions- og energibranchen

Martin Olesen

Martin Olesen

BI consultant

martin.olesen@capana.dk
2557 1085

Qlikview, .NET C#, Java, SQL, C5, NAV, N-Printing. Erfaring med: Telekom- og mediebrancen

Emma Fahlvik

Emma Fahlvik

BI manager

emma.fahlvik@capana.dk
2557 1083

SQL, QlikView, Qlik Sense, GeoQlik, Axapta, Navision, Infosoft, Visma. Erfaring med: Medie-, bank- og finans-, service- og produktionsbranchen.

Rasmus Gadensgaard

Rasmus Gadensgaard

BI consultant

rasmus.gadensgaard@capana.dk
2557 1070

SQL, SAP, HCI, QlikView, Qlik Sense, TimeXtender, C#

Vi har også optimeret forretningen for:

  • Berlingske Media
  • Børsen
  • Lundbeck
  • Magasin
  • Jeres Logo
  • Flügger
  • JeldWen
  • Brødrene Kier
  • DS
  • Harboe
  • NGI
  • Energi Danmark

Kontakt os